İya Organizasyon WhatsApp

iya-whatsapp

Hakkımızda

Organizasyon şirketi demek; yapılacak etkinlikleri düzenleyen ve organize bir ekiple çalışmasını sürdürebilen, müşteri ihtiyaçlarına cevap veren demektir. İya Organizasyon sizlere Trabzon Organizasyon şirketleri arasında deneyimli ekibiyle kendi bünyesinde ihtiyaçlara cevap verebilen bir şirkettir.

Şirketlerin organizasyon sorumlusu, yapılacak her türlü organizasyon düzenlemelerini kontrol eden, gelişim sürecindeki projeleri geliştiren, süslenmesi gereken mekânları düzenleyen, gerektiğinde ek hizmetleri temin etme bilgi ve becerisine sahip deneyimli kişilere denir. Organizasyon sorumsunun görevleri; hedef kitleyi belirlemek, araştırma planı hazırlamak, konsept belirlemek, zamanı belirlemek, mekânı belirlemek, organizasyon etkinliklerini tasarlamak, müşteri görüşmelerini yapmak, maliyet hesabı çıkarmak, tanıtım ve pazarlama yapmak, ekip kurmak, yardımcı hizmetleri temin etmek, mekânda gerekli düzenlemeleri yapmak, süsleme yapmak, etkili iletişim kurmak, mesleki ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik araçları etkili kullanmak ve sonucu değerlendirmek gibi görevleri yapabilmektedir. İya organizasyon şirketinde bulunan organizasyon sorumluları belirtilen özelliklere sahiptirler.

Kaliteden ödün vermeyen bir organizasyon şirketidir. Organizasyon şirketi, işleri organize edendir. Neyi nerede ne zaman yapacağı, nereden tedarik edeceğini bilen, sorun çözebilen, düzen içinde ve uyum ile birlikte sağlayandır. Organizasyon şirketi, zaman yönetimi, insan yönetimi ve tedarik yönetimi yapabilendir. PR şirketlerinin projelerini olması gerektiği gibi ve planlandığı şekilde hayata geçirilmesini sağlamaktır. Bazı firmalar bazen desteğe ihtiyaç görmeden, kendi içlerinde ve halkla ilişkiler bünyesinde geliştirdikleri projeleri organizasyon şirketleri aracılığıyla hayata geçirir. Bazen de standartlaşmış durumlara konsept uygulatabilirler. Organizasyon şirketleri kendi bünyelerinde bulundurdukları konseptleri ya da üçüncü şahısların hazırlamış olduğu projeleri organize eder. İya organizasyon şirketi sunduğu hizmetler; açılış organizasyonu, balon süsleme, düğün organizasyonu, gelin masası, gelin yolu, palyaço ve sünnet düğünü organizasyonu hizmetlerini vermektedir. Organizasyonda fark yaratmaya devam eden bir organizasyon şirketi haline gelmiştir. İşletme açılışlarınızda her zaman en büyük destekçiniz olan İya organizasyon şirketi her daim yanınızda olacaktır. Açılışlarınızda yapmak istediğiniz her tür etkinliğin sorumluluğunu üstelenen şirket hizmetlerini eksiksiz sunmaktadır. Kokteyl, palyaço ve mekân süsleme işlerini diğer organizasyon şirketlerinden çok farklı ve kaliteli şekilde sunan bir şirkettir.

Özverili ekibiyle çalışmalarını büyük bir titizlilikle sürdürmektedir. Balon süsleme işleri ile iş yerlerinizi veya salonlarınızı açılış günlerine göz alıcı bir şekilde hazırlar. Ek hizmetler doğrultusunda müzik grubu veya ses sistemi ve bağlantıları konusunda organizeyi yapar. Eksiksiz bir şekilde hizmet sunmasıyla sürekli çalışmak isteyebileceğiniz bir organizasyon şirketidir. Sünnet düğünü organizasyonu ile çocuğunuzun unutamayacağı bir düğün olması için şirketle anlaşabilirsiniz. Salona yapacağı süslemeler, sünnet olacak çocuğunuza korkusunu unutturacak fayton gezisini de ayarlayabilir. Çocuğunuz fayton eşliğinde şehir turu atarken sizler hazırlanmış olan salonda konuklarınızı ağırlarken hiçbir eksiklikle karşılaşmayacaksınız. Misafirlerinize bizi tavsiye etmekten tereddüt dahi etmeyeceksiniz. İya organizasyon Yeşiltepe Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı Trabzon ilinde hizmet vermektedir. Düğün organizasyonu çiftlerin unutamayacakları büyülü bir düğün olması için elinden geleni yapan bir organizasyon şirketidir. Düğünde olması gerekenden daha fazlasını hazır halde bulundurmaktadır. Aklınıza gelmeyecek süsleme seçenekleri, gelin masası ve gelin yolu süsleriyle kendinizi peri masallarındaki kahramanlar gibi hissedeceksiniz. Gerek sizler gerekse konuklarınız bu büyülü atmosferin içinde olmaktan büyük bir keyif alacaksınız. Kına organizasyonu ile gelenek ve göreneklerinizden uzak kalmadan yöresel süsleme ve konseptleriyle hizmet vermektedir. Araba süsleme, mekân süsleme, mekân yolu ve masa süsleri ile benzersiz hizmeti sunmaktadır. İya organizasyon şirketi, sürekli tercih edilen organizasyon şirketi olmaktadır.

İya organizasyon şirketi alışılmışın dışında, istekler doğrultusunda farklı tasarımlarıyla fark yaratmakta, özel günlerinizi unutulmayacak hale getirmek için sizlere hizmet vermektedir.

iyaorganiz